365 GÜN BEDAVA ELEKTRİK İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ !

Hakkımızda

  

NOX ENERJİ olarak ülkemizde ve tüm dünyada gelişmeye başlayan yenilenebilir enerji kaynaklarının daha verimli, yaygın ve kullanılabilinir olması amacıyla enerji sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Türkiye de ve Dünya da var olan enerji kaynaklarının işlenebilinir ve uygulanabilir hale getirilmesi, minumun maliyet ile maksimum kazanç elde edilmesinde aracı ve yol gösterici olarak hizmet vermekle birlikte, ülke ekonomisine de olumlu bir şekilde katkı vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.

  Alanında uzman, dinamik ve genç kadrosu ile enerji sektöründe A’dan Z’ye tüm problemlere çözüm odaklı bakış açısı ile hizmet vermektedir.

Misyon&Vizyon

image23

Enerji sektöründe hedeflenen yolda bilgi ve tecrübe kapsamında ülke ekonomisinde söz sahibi lider bir firma/şirket olmak. 

Öncelikle ülkemizde enerji ihtiyacı yenilenebilir ve temiz kaynaklarla karşılamak için öncülük etmek, yatırımcılarımızın problemlerine yenilikçi çözümler sunarak içten, samimi ve güleryüzlü bir şekilde müşteri memnuniyetini daima üst seviyede tutmak. 

Politikalarımız

image24

Kalite Politikamız

Kriterlerimiz dahilinde, uluslar arası standartların üzerinde ürün ve hizmet sunmak en temel prensip ve önceliğimizdir.​

Uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübemiz ışığında sunduğumuz çözümlerin teknik detaylarını ve inceliklerin bilmenizi sağlarken, kalitelerin daha da yüksek ve refah düzey seviyelerine taşımanın imkanını vermekteyiz.​

Kaliteyi araç olarak değil;  bir anlayış, yaşam tarzı ve felsefesi olarak benimsemek ve uygulamaktayız.

Ticari ahlak ve toplumsal değerleri işten öne çıkartarak, müşterilerimizin bize olan inanç ve güvenlerini sağlamaktayız.

image25

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

“Her işin başı sağlık” sözü temelinde çalışan ekip arkadaşlarımızın iş güvenliği kapsamında üzerilerine düşen görev ve sorumluluklarını temel bilincinde bulunmaktayız.

İSG'nin vazgeçilmez olması benimsemek.

İş sağlığı ve güvenliği kültürünü oluşturmak, 

yaygınlaştırmak ve uygulamak.​

İş kazası ve meslek hastalıklarına karşı gerekli önlemleri alarak 

verimliliği artır

image26

Çevre Politikamız


Taahhüdümüz, sürekli olarak çevresel performansımızı iyileştirmek, faaliyetlerimize ve topluma sürdürülebilir katkılarda bulunmaktır.

      Yaşam ve çalışma alanlarında çevreye duyarlı,  yaşam kalitesini koruyan ve aynı zamanda artıran bir yaklaşımı benimseyerek çevreci bir toplum ve gelecek için yenilene bilinir enerji ile temiz bir yaşam kalitesi sunmaktadır.